Oferta

Pranie dywanów, pranie wykładzin

pranie_dywanuPierzemy wszelkiego rodzaju dywany w domach i firmach. Pod ciśnieniem, za pomocą dyszy wprowadzana jest woda z detergentem, który dogłębnie usuwa wszelki brud. Jednocześnie brud jest odsysany. Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu zaś suchy. Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła.
Czyszczenie podciśnieniowe zapewnia dogłębne usunięcie wszelkich zabrudzeń.

Większe powierzchnie, przede wszystkim wykładziny, czyścimy maszyną wyposażoną w dwie przeciwbieżne szczotki. Przy praniu zużywana jest niewielka ilość wody, dzięki czemu wykładzina jest sucha już po paru godzinach.

 

Czyszczenie tapicerki meblowej

pranie_tapicerki_meblowejKrzesła, sofy, narożniki, fotele, kanapy – czyścimy wszelkie obicia meblowe. Do ich czyszczenia używamy specjalnej małej ssawki, która pozwala na czyszczenie wszelkich najmniejszych powierzchni i załamań oraz
niedostępnych
miejsc. Czyszczenie odbywa się pod ciśnieniem, tak samo jak w przypadku dywanów i wykładzin.

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Oferujemy czyszczenie całego wnętrza samochodu – zarówno tapicerki, jak i bagażników, imagesdywaników, podsufitki i części plastikowych. Zajmujemy się również czyszczeniem foteli w autobusach.

 

 

Odplamianie

Zeby całkowicie usunąć plamy dobieramy odpowiednie środki aby zadziałały optymalnie i nie uszkodziły przy tym materiału .

Potrafimy usunąć z dywanu czy tapicerki wszelkie uporczywe plamy, np. z:

  • usuwanie plamwina, kawy i herbaty
  • jedzenia
  • oleju, smoły, pasty do obuwia
  • krwi, moczu
  • rdzy, klejów
  • tuszu, długopisów, pisaków
  • gum do żucia
  • i wiele innych

 

Do odplamiania używamy środków  firm Karcher, Tersus  Prochem i Chemspec.

 

Impregnacja

Każde nowe ubimpregnat karcherranie posiada tzw. apreturę, która chroni przed szybkim zabrudzeniem. Po pierwszym praniu apretura znika, przez co ubranie brudzi się szybciej i staje się bardziej miękkie. Podobnie jest z dywanami i meblami tapicerowanymi. Stąd bardzo ważne jest stosowanie impregnacji po ich praniu. Do tego celu służą impregnaty, z których korzysta nasza firma. Dzięki ich stosowaniu dywan wolniej się brudzi, plamy nie wnikają w głąb, dywan jest bardziej sztywny, podobnie jak nowy.

 

Czyszczenie antyalergiczne

czyszczenie_antyalergiczne_wroclawObecność alergenów w twojej kanapie czy dywanie może spowodować podrażnienia skóry bądź dróg oddechowych. Dlatego dla alergików i innych osób wrażliwych na zbyt dużą ilość alergenów polecamy czyszczenie antyalergiczne. Standardowe pranie eliminuje roztocza i alergeny na tydzień. Jeśli zależy ci na większej efektywności, to możemy dodatkowo użyć specjalnego płynu antyalergicznego. Środek ten działa 8 miesięcy.