pranie wykladzin

Wykładzina jako element wyposażenia obiektu jest szczególnie narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Wraz z obuwiem wnosimy do obiektu, biura błoto, piasek, kurz i inne zabrudzenia, które mają nie tylko wpływ na wygląd wykładziny i estetykę obiektu, ale również na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ z czasem wykładzina staje się siedliskiem bakterii i roztoczy które powodują alergie, bóle głowy i inne dolegliwości.

Aby zachować walory estetyczne wykładziny i cieszyć się pracą w komfortowych warunkach należy systematyczne przeprowadzać zabiegi czyszcząco-pielęgnacyjne, które obejmuje systematyczne odkurzanie, odplamianie i czyszczenie wykładziny. Optymalnym rozwiązaniem jest czyszczenie wykładziny 2 razy do roku oraz jej bieżące odplamianie.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie/pranie wykładzin obiektowych z zastosowaniem odpowiednich technik, maszyn oraz środków w zależności od rodzaju wykładziny, stopnia i rodzaju zabrudzeń oraz intensywności z jaką wykładzina jest eksploatowana.

Masz pytania? Zadzwoń 883-404-221

Wykładziny pierzemy u klienta w domu i firmie, z bezpłatnym dojazdem na terenie miast i miejscowości : Wrocław, Oława, Oleśnica, Sobótka, Jelcz – Laskowice, Środa Śląska, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, Kąty Wrocławskie , Siechnice, Radwanice, Marcinkowice, Groblice, Iwiny, Święta Katarzyna, Długołęka, Szczodre, Mirków, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, Kiełczów, Brzezia Łąka, Żórawina, Tyniec Mały, Domasław, Samotwór, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Chrząstawa Mała i Wielka, Smolec, Miękinia, Mrozów, Lutynia, Psary, Pęgów, Szewce, oraz inne miejscowości.
Mieszkasz poza obszarem wymienionych wyżej miejscowości ? zadzwoń i sprawdź czy do ciebie dojedziemy 883-404-221