Pranie tapicerki meblowej

Jeśli Twoja tapicerka meblowa nie wygląda jak w chwili zakupu i pojawiły się na niej plamy oraz zacieki, nie zwlekaj! Nasza firma pozwoli Ci cieszyć się czystymi meblami o wiele dłużej.

Pranie tapicerek to czynność złożona i ważne jest, aby wykonać  wszystkie etapy z należytą dbałością o każdy szczegół, tutaj absolutnie nie ma miejsca na kompromisy.  Nie zależy nam na czasie, dla nas liczy się efekt końcowy.
Do każdej tapicerki podchodzimy indywidualnie. Istotą prania jest odpowiedni dobór środków chemicznych do rodzaju czyszczonej powierzchni.

Zalegający brud należy rozpuścić. Najlepsze efekty uzyskuje się przez użycie specjalnego prespraya, który jest to środkiem rozpuszczającym większość zabrudzeń znajdujących się na tapicerkach. Powierzchnia mebla zostaje spryskana presprayem, który musi przez pewien czas oddziaływać na zabrudzenia. Po rozpuszczeniu brudu przystępujemy do ekstrakcji. Ekstrakcja jest ważnym procesem w praniu tapicerek, to właśnie dzięki tej czynności zabrudzenia zostają usunięte z powierzchni mebla.  Specjalne urządzenie ekstrakcyjne spryskuje i jednocześnie odsysa roztwór wodny środków przeznaczonych do tego procesu pozostawiając tapicerkę czystą . Cięższe zabrudzenia usuwane są przy pomocy specjalnych odplamiaczy -nasza firma posiada szeroką gamę środków do tego przeznaczonych. Po prawidłowo przeprowadzonym praniu tapicerki powierzchnia mebla powinna zostać jedynie wilgotna, niedopuszczalnym jest przemoczenie mebla – lepiej coś robić dłużej i dokładniej, niż zniszczyć mebel przez pośpiech.

 

Tapicerkę meblową czyścimy u klienta z bezpłatnym dojazdem na terenie miast i miejscowości : Wrocław, Oława, Oleśnica, Sobótka, Jelcz – Laskowice, Środa Śląska, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, Kąty Wrocławskie , Siechnice, Radwanice, Marcinkowice, Groblice, Iwiny, Święta Katarzyna, Długołęka, Szczodre, Mirków, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, Kiełczów, Brzezia Łąka, Żórawina, Tyniec Mały, Domasław, Samotwór, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Chrząstawa Mała i Wielka, Smolec, Miękinia, Mrozów, Lutynia, Psary, Pęgów, Szewce, oraz inne miejscowości.
Mieszkasz poza obszarem wymienionych wyżej miejscowości ? zadzwoń i sprawdź czy do ciebie dojedziemy 883-404-221